Elindult a megújult digitális tankönyvtár éles teszt üzeme

2019. november 20. - Tankönyvtár

A megújult digitális tankönyvtár felületének éles tesztüzeme elindult!

EFOP-3.4.5-VEKOP-17-2017-00001 Rendszerszintű fejlesztések és hozzáférés bővítését szolgáló ágazati programok a felsőoktatásban Európai uniós program keretében megvalósult fejlesztésnek köszönhetően. A megújult digitális tankönyvtár felületének éles tesztüzeme elindult, az új felületet a dtk.tankonyvtar.hu linken érhetik el az érdeklődők.

További hírek
2014. szeptember 4.

Az Educatio Nonprofit Kft a TÁMOP-4.2.5.B-11/1-2011-0001 (Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása) projekt keretében képzést indít „Adatbázisok használata a felsőoktatásban” címmel. A képzés lebonyolítója a CC CONSULTATIO Tanácsadó és Kommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság.

2015. február 24.

A szakma képviselői és a meghívott előadók sorra vették az elmúlt három év legfontosabb fejlesztéseit, eredményeit és tapasztalatait a TÁMOP-4.2.5.B-11/1-2011-0001 "Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása" elnevezésű kiemelt projekt 2015. január 15-i hivatalos zárókonferenciáján.

2017. szeptember 21.

2017. szeptember 30-án, szombaton a Digitális Tankönyvtár szolgáltatásaiban kimaradások várhatók.

Elektronikus tartalomfejlesztés és szolgáltatás a kutatásban és felsőoktatásban
TÁMOP 4.2.5.B Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása