Ugrás a tartalomhoz

Abgestorbener Preussischer Adel; Provinz Sachsen, mit Ausschluß der Altmark. Supplement

G. A. von Mülverstedt

Ez a tartalom csak megfelelő jogosultsággal rendelkezőknek, vagy bizonyos ip címekről érhető el. Amennyiben Ön jogosult, kérem jelentkezzen be, vagy keresse az EISZ Irodát.
  • Register.
  • Almenhausen IV.
  • Tafel 1
  • Ascherode (Aschazerode)
  • Tafel 1
  • Asla II.
  • Tafel 1
  • Aspach II.
  • Tafel 1
  • Badungen
  • Tafel 1
  • Bentheim
  • Tafel 1
  • Bequignolles
  • Tafel 1
  • Berg
  • Tafel 1
  • Berndes
  • Tafel 1
  • Berndorf
  • Tafel 1
  • Beust
  • Tafel 1
  • Bienau III.
  • Tafel 1
  • Bienbach
  • Tafel 2
  • Birkenstein
  • Tafel 2
  • Biterolf
  • Tafel 2
  • Borg
  • Tafel 2
  • Botenstein
  • Tafel 2
  • Brandenberg
  • Tafel 2
  • Brettin
  • Tafel 2
  • Briesnitz II.
  • Tafel 2
  • Brume
  • Tafel 2
  • Bucholtz
  • Tafel 2
  • Bula II.
  • Tafel 2
  • Cämmerer
  • Tafel 2
  • Creuzburg
  • Tafel 3
  • Diereecke II.
  • Tafel 3
  • Drach I.
  • Tafel 3
  • Drach II.
  • Tafel 3
  • Dughe
  • Tafel 3
  • Dunau
  • Tafel 3
  • Eckhart I.
  • Tafel 3
  • Eckhart II.
  • Tafel 3
  • Elingerode
  • Tafel 3
  • Eselskopf
  • Tafel 3
  • Exdorf II.
  • Tafel 3
  • Feuerhake
  • Tafel 3
  • Feuerschütz
  • Tafel 4
  • Fichtenberg
  • Tafel 4
  • Fielitz
  • Tafel 4
  • Fruböse
  • Tafel 4
  • Furra
  • Tafel 4
  • Glebichenstein II.
  • Tafel 4
  • Gladebeck II.
  • Tafel 4
  • Gladebeck III.
  • Tafel 4
  • Gladebeck III.
  • Tafel 4
  • Gladebeck IV.
  • Tafel 4
  • Edle v. Gleichenstein
  • Tafel 4
  • Goldbach
  • Tafel 4
  • Gössnitz
  • Tafel 5
  • Gottschalk I.
  • Tafel 5
  • Gottschalk II.
  • Tafel 5
  • Gremsleben
  • Tafel 5
  • Greuslen III.
  • Tafel 5
  • Grising
  • Tafel 5
  • Grunau
  • Tafel 5
  • Guericke
  • Tafel 5
  • Hackeborn II.
  • Tafel 5
  • Hackelberg
  • Tafel 5
  • Vom Hagen VIII.
  • Tafel 5
  • Hain
  • Tafel 5
  • Hardenberg
  • Tafel 6
  • Haupt
  • Tafel 6
  • Hauss
  • Tafel 6
  • Heilingen IV.
  • Tafel 6
  • Hellingen V.
  • Tafel 6
  • Frhr. v. Heister
  • Tafel 6
  • Heldrungen
  • Tafel 6
  • Herbsleben II.
  • Tafel 6
  • Herstein
  • Tafel 6
  • Herversleben
  • Tafel 6
  • Hochheim
  • Tafel 6
  • Hoff Ia.
  • Tafel 6
  • Hoff II.
  • Tafel 7
  • Holdau II.
  • Tafel 7
  • Holdenstedt
  • Tafel 7
  • Honrodt
  • Tafel 7
  • Honsberg II.
  • Tafel 7
  • Honthal
  • Tafel 7
  • Hoyersdorf
  • Tafel 7
  • Jerxem
  • Tafel 7
  • Kannenberg
  • Tafel 7
  • Kannewurf
  • Tafel 7
  • Knorr II.
  • Tafel 7
  • Kober
  • Tafel 8
  • Kolmatz II.
  • Tafel 8
  • Königsmarck
  • Tafel 8
  • Kötschau Ia.
  • Tafel 8
  • Koydel
  • Tafel 8
  • Kulstedt I.
  • Tafel 8
  • Kulstedt II.
  • Tafel 8
  • Kunstorff
  • Tafel 8
  • Lampen
  • Tafel 8
  • Grafen v. Lauterberg
  • Tafel 8
  • Lepel
  • Tafel 8
  • Lessewitz
  • Tafel 8
  • v. d. Lippe
  • Tafel 9
  • Linden
  • Tafel 9
  • Lindow II.
  • Tafel 9
  • Lude
  • Tafel 9
  • Ludewig
  • Tafel 9
  • Lüschwitz
  • Tafel 9
  • Malderitz
  • Tafel 9
  • Marck
  • Tafel 9
  • Margareten
  • Tafel 9
  • Marthen
  • Tafel 9
  • Maus
  • Tafel 9
  • Mechterstedt
  • Tafel 9
  • Meingestorf
  • Tafel 10
  • Melre
  • Tafel 10
  • Meyer
  • Tafel 10
  • Meysebug
  • Tafel 10
  • Mittelhausen
  • Tafel 10
  • Mokrene
  • Tafel 10
  • Möring
  • Tafel 10
  • Mücheln II.
  • Tafel 10
  • Mücheln gen. v. Scheidingen
  • Tafel 10
  • Mudde
  • Tafel 10
  • Muser
  • Tafel 10
  • Neefe
  • Tafel 10
  • Nesse II.
  • Tafel 11
  • Nethlingen
  • Tafel 11
  • Odeleben
  • Tafel 11
  • Oettinger
  • Tafel 11
  • Edle Herren v. Pagk
  • Tafel 11
  • Paschedag
  • Tafel 11
  • Petzsch
  • Tafel 11
  • Pferdsdorf
  • Tafel 11
  • Pflugk
  • Tafel 11
  • Pistorius
  • Tafel 11
  • Pouch
  • Tafel 11
  • Pröck
  • Tafel 11
  • Quartir
  • Tafel 12
  • Quast
  • Tafel 12
  • Edelherren v. Querfurt V.
  • Tafel 12
  • Gr. v. Rabenswald
  • Tafel 12
  • Grafen v. Regenstein
  • Tafel 12
  • Reichmann
  • Tafel 12
  • Rengerslage
  • Tafel 12
  • Rettberg
  • Tafel 12
  • Reztdorf
  • Tafel 12
  • Ribbesbüttel
  • Tafel 12
  • Riche
  • Tafel 12
  • Rike
  • Tafel 12
  • Rike
  • Tafel 13
  • Ritter
  • Tafel 13
  • Roden
  • Tafel 13
  • Rosenberg II.
  • Tafel 13
  • Rothenburg
  • Tafel 13
  • Rosstorf
  • Tafel 13
  • Rüdigershagen
  • Tafel 13
  • Rumrodt
  • Tafel 13
  • Rurieth I.
  • Tafel 13
  • Rurieth II.
  • Tafel 13
  • Rurieth III.
  • Tafel 13
  • Salza VI.
  • Tafel 13
  • Sanne
  • Tafel 14
  • Sandersleben II.
  • Tafel 14
  • Santersleben
  • Tafel 14
  • Schade
  • Tafel 14
  • Schannewitz
  • Tafel 14
  • Scheidingen Ia.
  • Tafel 14
  • Schenk v. Schenkendorf
  • Tafel 14
  • Scherenberg
  • Tafel 14
  • Schmidt
  • Tafel 14
  • Schnehen
  • Tafel 14
  • Schöningen
  • Tafel 14
  • Schorer
  • Tafel 14
  • Edle v. Schraplau
  • Tafel 15
  • Schrenck v. Notzing
  • Tafel 15
  • Schrimpf
  • Tafel 15
  • Schütz IV.
  • Tafel 15
  • Schwerin
  • Tafel 15
  • Sinderstedt
  • Tafel 15
  • Söhlenthal
  • Tafel 15
  • Edle v. Spangenberg
  • Tafel 15
  • Spira II.
  • Tafel 15
  • Stein
  • Tafel 15
  • Stene
  • Tafel 15
  • Sternberg
  • Tafel 15
  • Stockheim II.
  • Tafel 16
  • Stolberg
  • Tafel 16
  • Strantz
  • Tafel 16
  • Strantz v. Tullestedt II.
  • Tafel 16
  • Streiger
  • Tafel 16
  • Strele
  • Tafel 16
  • Ströbeck
  • Tafel 16
  • Sulingen II.
  • Tafel 16
  • Sulte
  • Tafel 16
  • Techwitz II.
  • Tafel 16
  • Thümen
  • Tafel 16
  • Topfstedt
  • Tafel 16
  • Treffurt I.
  • Tafel 17
  • Treffurt II.
  • Tafel 17
  • Tullestedt
  • Tafel 17
  • Tundersleben
  • Tafel 17
  • Vasold II.
  • Tafel 17
  • Vasold III.
  • Tafel 17
  • Volckstedt II.
  • Tafel 17
  • Edle v. Waldeser
  • Tafel 17
  • Walhausen
  • Tafel 17
  • Weferlingen III.
  • Tafel 17
  • Westhausen
  • Tafel 17
  • Wendepfaff
  • Tafel 17
  • Werder Ia.
  • Tafel 18
  • Werninghausen
  • Tafel 18
  • Wigand
  • Tafel 18
  • Wildberg
  • Tafel 18
  • Willerstedt II.
  • Tafel 18
  • Willerstedt III.
  • Tafel 18
  • Wilrode
  • Tafel 18
  • Wilsdorf
  • Tafel 18
  • Windold
  • Tafel 18
  • Witscher
  • Tafel 18
  • Wollershausen
  • Tafel 18
  • Worbis III.
  • Tafel 18
  • Amsdorf
  • Tafel 19
  • Bartensleben II.
  • Tafel 19
  • Berkefeld II.
  • Tafel 19
  • Bernfelde II.
  • Tafel 19
  • Beschwitz II.
  • Tafel 19
  • Birckholtz II.
  • Tafel 19
  • Biterolf II.
  • Tafel 19
  • Bock v. Wülffingen
  • Tafel 19
  • Bortefeld II.
  • Tafel 19
  • Bresen II.
  • Tafel 19
  • Eilsleben IIa.
  • Tafel 19
  • Gottschalk
  • Tafel 19
  • Greussen Ia.
  • Tafel 20
  • Greussen V.
  • Tafel 20
  • Gudemus II.
  • Tafel 20
  • Halck II.
  • Tafel 20
  • Grafen v. Hallermund II.
  • Tafel 20
  • Heise
  • Tafel 20
  • Grafen v. Henneberg
  • Tafel 20
  • Hessler II.
  • Tafel 20
  • Hoyqueslot II.
  • Tafel 20
  • Kanne II.
  • Tafel 20
  • Kanne III.
  • Tafel 20
  • Kellner v. Zinnendorf II.
  • Tafel 20
  • Kerstelingerode II.
  • Tafel 21
  • Kirchheim II.
  • Tafel 21
  • Kirchheim III.
  • Tafel 21
  • Kiseling II.
  • Tafel 21
  • Knau
  • Tafel 21
  • Kochberg II.
  • Tafel 21
  • Kochberg III.
  • Tafel 21
  • Koller II.
  • Tafel 21
  • Könitz II.
  • Tafel 21
  • Körbitz IIa.
  • Tafel 21
  • Kötschau Ia.
  • Tafel 21
  • Kötschau IIa.
  • Tafel 21
  • Kurzfreund
  • Tafel 22
  • Lauthorst Ii.
  • Tafel 22
  • Loybichen II.
  • Tafel 22
  • Meusebach II.
  • Tafel 22
  • Mokrene
  • Tafel 22
  • Neudorf
  • Tafel 22
  • Nordhausen II.
  • Tafel 22
  • Nottleben II.
  • Tafel 22
  • Oberweimar II.
  • Tafel 22
  • Oberweimar III.
  • Tafel 22
  • Oebisfelde II.
  • Tafel 22
  • Ossa II.
  • Tafel 22
  • Pistoris
  • Tafel 22
  • Radestock III.
  • Tafel 23
  • Rath
  • Tafel 23
  • Reitenbach
  • Tafel 23
  • Riedesel II.
  • Tafel 23
  • Rieth II.
  • Tafel 23
  • Röbel
  • Tafel 23
  • Rostorf II.
  • Tafel 23
  • Rülicke II.
  • Tafel 23
  • Rüdigersdorf
  • Tafel 23
  • Salfeld Ia.
  • Tafel 23
  • Scheidingen Ia.
  • Tafel 23
  • Schummartz v. Krickelberg
  • Tafel 23
  • Schütz IV.
  • Tafel 24
  • Seggerde II.
  • Tafel 24
  • Selbitz
  • Tafel 24
  • Selbwaldige II.
  • Tafel 24
  • Spitznas II.
  • Tafel 24
  • Stockhausen II.
  • Tafel 24
  • Burggrafen v. Starkenberg
  • Tafel 24
  • Statz V.
  • Tafel 24
  • Stralendorff
  • Tafel 24
  • Sturm
  • Tafel 24
  • Synderstedt
  • Tafel 24
  • Tallheim
  • Tafel 25
  • Thurow
  • Tafel 25
  • Traupitz II.
  • Tafel 25
  • Tunckel
  • Tafel 25
  • Tuppau II.
  • Tafel 25
  • v. d. Vesta I.
  • Tafel 25
  • v. d. Vesta II.
  • Tafel 25
  • Vitzthum v. Egersberg
  • Tafel 25
  • Volgstedt II.
  • Tafel 25
  • Volgt Va.
  • Tafel 25
  • Wackerhagen
  • Tafel 25
  • Herren v. Waldenburg I.
  • Tafel 25
  • Herren v. Waldenburg II.
  • Tafel 26
  • Herren v. Waldenburg III.
  • Tafel 26
  • Wangelin
  • Tafel 26
  • Wechsungen Ia.
  • Tafel 26
  • Weilsdorf
  • Tafel 26
  • Wiehe II.
  • Tafel 26
  • Wirchhausen
  • Tafel 26
  • Wolftitz
  • Tafel 26
  • Wrampe
  • Tafel 26
  • Wurmb v. Zinck
  • Tafel 26
  • Zastrow
  • Tafel 26
  • Ziegelheim
  • Tafel 26
  • Ziegenhierd II.
  • Tafel 26
  • Ziehlberg
  • Tafel 26
  • Ziering
  • Tafel 26
DC metaadatok
Cím:
Abgestorbener Preussischer Adel; Provinz Sachsen, mit Ausschluß der Altmark. Supplement
Szerzők:
G. A. von Mülverstedt
Források:
Arcanum Adatbázis Kft.
Nyelv
Magyar
Tárgyszavak
Családtörténet - Helytörténet
Elektronikus tartalomfejlesztés és szolgáltatás a kutatásban és felsőoktatásban
Elektronikus tartalomfejlesztés és szolgáltatás a kutatásban és felsőoktatásban
TÁMOP 4.2.5.B Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása